İSU Genel Müdürlüğü olarak 750 bin abonemize ülkemizin en kaliteli şehir sularından birisini sağlıyoruz. Bundan dolayı gururla “Kocaeli’nde Su Musluktan İçilir” sloganını kullanıyoruz.
 
Baraj ve su kaynaklarımızdan elde ettiğimiz suyu 14 adet içmesuyu arıtma tesisinde arıtıyoruz. Bu suyu da yenilediğimiz sağlıklı içmesuyu hatları ile ev ve işyerlerine kadar ulaştırıyoruz. İçme suyumuzu SCADA Merkezimiz ile sürekli kontrol altında bulundurduğumuz gibi aylık 1000 adet değişik yerlerde numuneler alarak kontrol altında bulunduruyoruz. Alınan numuneleri de ülkemizde öncü olan Merkez Laboratuvarımızda sürekli analizlerini yapıyoruz.
 
Son günlerde bazı bölgelerde su arıtma cihazı satmaya çalışan firmalar tarafından, ticari kaygılardan dolayı, Kocaeli’nin damak tadına sunduğumuz sağlıklı içme suyunun uygun olmadığına yönelik açıklamalar yapıldığını tespit ettik. Haklarında yasal süreç başlattığımız bu tür firmaların yaptığı açıklamalara abonelerimiz tarafından itibar edilmemeli.
 
Sürekli olarak kontrol altında bulundurarak gözümüz gibi baktığımız içme suyumuzu gönül rahatlığı ile doya doya içebilir ve kullanabilirsiniz.
 
Bilginize sunarız.                 
 
Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

DOKÜMANLAR

DİĞER DUYURULAR