Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

İSU ULUSLARARASI MERKEZ LABORATUVARI İLGİ ODAĞI


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü’nün kısa bir zaman önce işletmeye aldığı ve alanında ülkemizin öncü tesislerinden olan İSU Uluslararası Merkez Laboratuvarı, ülkemizdeki Su ve Kanalizasyon İdareleri tarafından inceleniyor. Bursa BUSKİ yönetici ve uzmanları, Bursa’da yapacakları laboratuvar için İSU Merkez Laboratuvarını yerinde inceledi.

Yaptığı yatırım ve teknolojik projeler ile ülkemizde birçok ilki gerçekleştiren İSU Genel Müdürlüğü, ülkemizdeki su ve kanal idareleri yanı sıra gelişmekte olan ülkelerdeki kurum ve kuruluşlara da bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuyor. Şimdiye kadar birçok kurum ve kuruluş tarafından proje ve tesisleri incelenen İSU, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Son olarak Bursa BUSKİ Genel Müdürlüğü Havza Koruma Dairesi Başkanı Dr. İpek Diğdem Yolcu başkanlığında bir uzman heyet, içmesuyu, mikrobiyoloji ve atıksu laboratuvarlarının bulunduğu ve 245 parametrenin analizini yapıldığı İSU Merkez Laboratuvarı’nda incelemelerde bulundu. Modern yapısı ve son teknoloji laboratuvar malzeme ve ürünlerin yer aldığı Uluslararası Merkezi Laboratuvarı’nı adım adım gezen BUSKİ heyeti, Bursa’da yapılacak olan laboratuvar merkezi için tesis yetkililerinden bilgi aldı.

İSU Merkez Laboratuvarı’nı hayran kalan BUSKİ heyeti, İSU Genel Müdürlüğü’nün ülkemize kazandırdığı modern laboratuvardan gururlandıklarını ifade ettiler.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(115 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.