Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

KANDIRA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İFTARI YAPILDI


İSU Genel Müdürlüğü, kurum personeli arasında birlik ve beraberliği artırmak, moral ve motivasyonu sağlamak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği 2017 yılı Ramazan iftar programının üçüncüsünü İSU Kandıra Şube Müdürlüğü şantiyesinde gerçekleştirdi.

200 CİVARINDA PERSONEL KATILDI
Programa Genel Müdür İlhan Bayram, Genel Müdür Yardımcıları Alaeddin Alkaç, Ali Sağlık ve Uğur Susoy, Daire Başkanları ve Kandıra Şube Müdürü Medine Cici ile 200 civarında personel katıldı. Geleneksel olarak düzenlenen iftar programında, okunan ezan ile birlikte, oruçlar açıldı. Yenilen yemeklerin ardından yapılan iftar duası ile ramazanın manevi havasına dualar ile katkı sağlandı.

“RAMAZAN AYI BEREKET AYIDIR”
Genel Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürü Medine Cici’nin günün önemini anlatan selamlama konuşmalarının ardından konuşan Genel Müdür İlhan Bayram, ramazan ayının önemine vurgu yaptı. Bayram, ”Hepinizin Ramazanı mübarek olsun. Bu ayın birçok güzelliği var. Haziran ayı ortasındayız, Allah’a hamdolsun hava bizi hiç bunaltmıyor. Rabbim, bu ayda inananlara, dinini diyanetini yaşayanlara her türlü kolaylığı sağlıyor. Bereket var bu ayda. İşte bizi bir araya getirdi, bir iftar programında beraberiz ve hasbihal ediyoruz. Bundan güzellik ve bereket hâsıl olacak diye düşünüyorum. “dedi.

“KANDIRA SU BAKIMINDAN ZENGİN BÖLGE OLDU.”
Kurum olarak yapılan yatırımlar ile Kandıra’nın su ve altyapı gibi problemlerinin tamamen çözüldüğünü anlatan İSU Genel Müdürü Bayram, şunları kaydetti, “Allaha hamdolsun yaptığımız baraj ve yatırımlar ile Kandıra’mız hem su bakımından zengin bir bölge oldu, hem altyapısı büyük çoğunluğu ile tamamlandı. Gayet güzel atıksu arıtmaları ile içmesuyu arıtması var. Artık köylerin de program çerçevesinde altyapıları yapılıyor. ”dedi.

“SU GİBİ AZİZ OLMAK.”
Su gibi kutsal bir varlık ile insanlara hizmet verdiklerini sözlerine ekleyen Genel Müdür, “Su hayattır, su azizdir. Su hem hayat hem de değer katar. Hem kendisi çok kıymetlidir, hem de bulunduğu yeri kıymetlendirir. Nerede su varsa orada hayat vardır, orada izzet vardır. Suyun bulunmadığı bir hayat düşünebilir misiniz? Onun için yaptığınız işi az görmeyin. İnsanlara su götürüyorsunuz. Su hayatın kaynağı. Rabbim, ”Her şeyi sudan yarattık” diyor. Su götürüyorsunuz. Ben buralarda çok diyen olur diye düşünüyorum. Kim bu suyu ve yatırımları getirdiyse kim vesile olduysa Allah razı olsun, der. Bu hepinize - hepimize yeter inşallah. Her şey parayla-pulla ölçülmüyor. ”diye konuştu.

BAYRAM TEBRİĞİ
Çalışanların ramazan bayramlarını da tebrik eden Genel Müdür İlhan Bayram, sözlerini şöyle tamamladı, ”Buradaki sıcak atmosferden çok memnunum. Sizinle beraber olmaktan, bu duygu ve düşünceleri paylaşmaktan çok mutluyum. Rabbimden dileğim, memleketimize-milletimize hizmet etme yolunda bizi bu işten ayrı koymasın. Yine insanlarımıza su götürelim, yine insanlarımızın dertlerini çözelim. Şimdiden bayramınızı tebrik ediyorum, iftarınız mübarek olsun. Allah daha nice nice iftarlarda bizleri bir araya gelmeyi nasip etsin. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum”.

PERSONELDEN TEŞEKKÜR
İftar programında duygu ve düşüncelerini paylaşan Şube Müdürlüğü şef ve ustaları da kaynaşmayı sağlayan iftar programlarından dolayı teşekkür etti. Gece, yönetici ve çalışanların çay ve ikramları eşliğinde sürdürdükleri sohbetleri ile geç saatlere kadar sürdü.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(117 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.