Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

GÖLCÜK’LÜ MUHTARLAR, GEZİ KAPSAMINDA BİLGİLENDİRİLDİ


Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürlüğü, ileri teknoloji kullanarak yapılan tesislerin tanıtılması kapsamında Gölcük ilçesi muhtarlarına teknik gezi düzenledi. Geziye, Gölcük Muhtarlar Derneği yönetimi ile üyelerinden olmak üzere 32 muhtar katıldı.

İSU Genel Müdürlüğü, yaptığı teknolojik yatırımlar ile ilgili bilgi vermek ve yerinde inceleme imkânı sağlamak için mahalle muhtarlarına tanıtım ve bilgilendirme programlarını sürdürüyor. Daha önce Gebze, Darıca, Çayırova , Dilovası ve Karamürsel İlçelerine bağlı mahalle muhtarlarına inceleme gezisi düzenleyen İSU, son olarak Gölcük Muhtarlar Derneği yönetici ve üyeleri gezdirildi. 32 mahalle muhtarın katıldığı gezide Kandıra Namazgâh Barajı, Namazgah barajı HES Tesisi, Kandıra Atıksu Arıtma Tesisi, Lojistik Merkezi ile beraber İSU Merkez Laboratuvarı gezdirilerek tesisler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

MUHTARLAR YAPILAN YATIRIMLARI DİKKATLE İNCELEDİ
İSU Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği geziye Gölcük muhtarları yoğun ilgi gösterdi. Teknik geziye yüksek katılım sağlayan Gölcük Mahalle muhtarları, gezi süresince yapılan yatırımları dikkatli bir şekilde inceledi. Kandıra Namazgah Barajı HES yatırımlarını büyük ilgiyle inceleyen muhtarlar yapılan yatırımları yerinde inceleme imkanının verilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

SARAL, ”YAPILAN YATIRIMLARA HAYRAN KALDIK”
Tesis sorumluları tarafından, geziye katılan heyete, yapılan yatırımların işleyişi ve kullanımı açısından bilgilendirme yapıldı. Lojistik merkezinde yapılan geziyi ilgiyle takip eden muhtarlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, “ Geziye katılmadan önce açıkçası geziyle ilgili şüphelerimiz vardı. Tesisleri gezdikten sonra burada ne kadar büyük işler yapıldığını gördük. Göğsümüzü gere gere burada yapılan yatırımları anlatabileceğiz. Yapılan yatırımlara gerçekten hayran olduk, emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi. Değirmendere Cumhuriyet Mahallesi muhtarı Ali Vasfi Kara da, ” Bize bu imkanı sağlayan herkese teşekkür ederiz. Ben yıllarca Almanya’da özel sektörde çalıştım ama böyle bir yapılanma görmedim. Bu yatırımlarda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum ”diye konuştu.

MERKEZ LABORATUVARINA MUHTARLARDAN TAM PUAN
İSU Merkez Laboratuvar gezisi Genel Müdür Yardımcısı Uğur Susoy’un katılımıyla gerçekleşti. TÜBİTAK ölçeğinde ve ülkemizde Su ve Kanal İdareleri arasında öncü olan Merkez Laboratuvarı, heyetin büyük beğenisini topladı. Arıtma Tesisleri Daire Başkanı Ünal Bostan, muhtarlara kurum olarak yapılan yatırımlar ile ilgili bilgi verdi. Son olarak muhtarlara sunum yaparak bilgi veren Genel Müdür Yardımcısı Uğur Susoy, muhtarların mahallelerinde yaşadığı problemlerle ilgili bilgi alarak, sorunların çözümü için gerekli müdahalenin yapılacağı bilgisini verdi.

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(166 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.