Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜR ALİ SAĞLIK,”2100 YILINA KADAR YETECEK SUYUMUZ VAR.”


Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 3. Dönem Toplantısı’nda konuşan İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, ”Kocaeli’nin hali hazırda 2100 yılına kadar yetecek suyu bulunmaktadır. ”dedi.

VALİ AKSOY,”KURUMLAR ARASI İŞBİRLİĞİ HIZLANDIRILMALI”
Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu 2017 yılı 3. Dönem Toplantısı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un başkanlığında Valilik binası Akçakoca salonunda gerçekleşti. Toplantıya vali yardımcıları, kaymakamlar ve kamu kurum yöneticileri katıldı. Kocaeli’nde kamu kurumlarının yaptığı ve yapacağı yatırımları değerlendiren Vali Hüseyin Aksoy; “2017 yılında kamu yatırımı olarak Kocaeli’nde 793 proje uygulanmaktadır Toplam proje tutarımız 11 milyar 277 milyon liradır.” dedi. Kurumlar arasında karşılıklı işbirliğinin hızlandırılmasını da isteyen Vali Aksoy,“Kurumlarımızın karşılıklı iş birliği çalışmalarında makul süreleri mümkün olan en asgari seviyeye indirmelerini ve bu karşılıklı diyalogları sürdürmelerini istiyoruz.” diye konuştu.

GENEL MÜDÜR ALİ SAĞLIK,”2100 YILINA KADAR YETECEK SUYUMUZ VAR.”
İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı ve sürdürdüğü yatırımlar ile ilgili toplantıda bilgi veren Genel Müdür Ali Sağlık, ”Şuan da Kocaeli’nin yıllık su kapasitesi 245 milyon metreküptür. Yuvacık barajı 120 milyon metreküp, Namazgah barajı 50 milyon metreküp, Sapanca gölü 30 milyon metreküp, yerel kaynaklar 25 milyon metreküp ve kuyularda 20 milyon metreküp su bulunmaktadır. Kocaeli’nin hali hazırda 2100 yılına kadar yetecek suyu bulunmaktadır.” dedi.

“KOCAELİ’DE ABONE SAYISI 765 BİN’E ULAŞTI”
Konuşmalarına devam eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, tamamlanan ve yapım aşamasında olan projeler ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Genel Müdür Sağlık, ” Eylül ayı sonu itibariyle 764 bin 600 abonemiz bulunmaktadır. 2005 yılından beri abone sayımız yüzde 55 oranında arttı. Su temin miktarımız yüzde 31 artmasına rağmen tahakkuk oranımız yüzde 63 artmıştır. 2016 yılından 656 milyon gelir bütçesi 678 milyon gider bütçesi sağlandı. 2017 yılında ise 725 milyon gelir bütçesi 830 milyon gider bütçeşi olarak ön görüyoruz.” dedi

Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı

FOTOĞRAF GALERİSİ

DOKÜMANLAR

(166 KB)

DİĞER HABERLER

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.