İSU YÖNETİM ŞEMASI
   
         
YÖNETİM KURULU BAŞKANI DOÇ. DR. TAHİR BÜYÜKAKIN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ SAĞLIK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ UĞUR SUSOY
YÖNETİM KURULU ÜYESİ ŞÜKRÜ KARABALIK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ FATİH TURAN

DENETÇİ

BEKİR

GÜRE
DENETÇİ ERDİNÇ TOKLU
     
GENEL MÜDÜR ALİ SAĞLIK
         
  İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANI TUNAY BAKIR
    İÇ DENETÇİ ERGİN ABANOZ
    İÇ DENETÇİ METİN KALYONCU
    ŞUBE MÜDÜRÜ CEVAT ŞAHİN
       
  1.HUKUK MÜŞAVİRİ SUAT TORLAK
      
  TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ZEKİ GENÇ
       
  ÖZEL KALEM ŞUBE MÜDÜRÜ RAMAZAN KOCABIYIK
         
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI - PLANLAMA VE YATIRIM NECATİ ÇALIK
         
  PLAN PROJE DAİRESİ BAŞKANI SEMİH TURAN
    Planlama Şube Müdürü MERT KANBUR
    Projeler Şube Müdürü EYÜP ŞEN
    Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürü BAHADIR ALPTEKİN
         
  YATIRIM VE İNŞAAT DAİRESİ BAŞKANI CELAL CİVELEK
    Yatırım 1.Bölge Şube Müdürü SERDAR İNCE
    Yatırım 2.Bölge Şube Müdürü ADEM ALTAY
         
  DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANI FARUK GÖNÜLLÜK
    Satınalma Şube Müdürü YAKUP SÜMER
    İhale İşleri  Şube Müdürü ALİ  MERT
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI - SU VE KANAL HİZMETLERİ SİNAN SOKUR
         
  İŞLETMELER DAİRESİ BAŞKANI KENAN YARALI
    İşletmeler Koordinasyon Şube Müdürü FAHRİ ERDOĞAN
    İçmesuyu ve Kanalizasyon Şube Müdürü MUSTAFA SEZGİN
         
    DİLOVASI ŞUBE MÜDÜRÜ İSMET TOPAL
    İZMİT ŞUBE MÜDÜRÜ MUHARREM BEKTAŞ
    GEBZE ŞUBE MÜDÜRÜ DR.BURAK KIZILÖZ
    KANDIRA ŞUBE MÜDÜRÜ HAKAN KOCATÜRK
    ÇAYIROVA  ŞUBE MÜDÜRÜ ERDAL GÜLTEKİN
    KARTEPE ŞUBE MÜDÜRÜ EMRAH  TAŞER
    DARICA ŞUBE MÜDÜRÜ FARUK NAZİK
    GÖLCÜK ŞUBE MÜDÜRÜ HÜSEYİN  DENİZLİ
    KÖRFEZ ŞUBE MÜDÜRÜ FİKRİ ALPER ENGİN
    KARAMÜRSEL ŞUBE MÜDÜRÜ SUAT  AYAZ
    DERİNCE ŞUBE MÜDÜRÜ MEDİNE DOĞRU
    BAŞİSKELE ŞUBE MÜDÜRÜ BURHAN  ZEYDAL
         
  ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRESİ BAŞKANI MUSTAFA EMİN TOPALOĞLU
    Havza Koruma ve Ruhsat Şube Müdürlüğü MUSTAFA KÜÇÜKBAYRAK
    Laboratuvar Şube Müdürü DİLEK  KATICA
         
  SU VE ATIKSU TEKNOLOJİLERİ DAİRESİ BAŞKANI SÜLEYMAN KARABAYIR
    SCADA Şube Müdürü MURAT SÖNMEZ
    Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü ÖZKAN FİLİZ
         
  TESİSLER DAİRESİ BAŞKANI ÜNAL BOSTAN
    Su Tesisleri Şube Müdürü ERHAN ALKAN
    Atıksu Tesisleri Şube Müdürü TANER ALKAY
         
  ELEKTRİK MAKİNA VE MALZEME İKMAL DAİRESİ BAŞKANI OSMAN  DALKILIÇ
  Lojistik ve Ambar Hizmetleri Şube Müdürü MURAT  KARAGÜZEL
  Elektrik ve Mekanik Şube Müdürü ABDURRAHİM KOÇAK
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI - STRATEJİ UĞUR SUSOY
         
  STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANI HASAN FİTOZ
    Stratejik Planlama ve Yönetim Sistemleri Şube Müdürü NEDİM  ZORLU
         
  MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANI AYŞE  ÇAKIR
    Muhasebe ve Performans Bütçe Şube Müdürü AYŞE ÇAKIR
    Tahsilat ve Finans Şube Müdürü MUZAFFER YILDIZ
         
  İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANI İSMAİL CİVELEK
    İnsan Kaynakları Şube Müdürü AHMET KORAY GÖKTAN
    Eğitim ve Gelişim Şube Müdürü ALİ FAZIL  DEMİR
         
  BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANI ÖNER  DENK
    Bilgi İşlem Şube Müdürü GÜRSEL ÖZLÜ
         
  ABONE İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI HAKAN KÜTÜK
    Abone Hizmetleri Şube Müdürü MUSTAFA DİZBAY
    Yüksek Tüketim Abone Hizmetleri Şube Müdürü HAKAN KAYAR
         
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ VE KURUMSAL İLETİŞİM DAİRESİ BAŞKANI NAFİZ KIZILKAYA
    Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü KERİM YAVUZ
         
       
         
       
 


FOTOĞRAF GALERİSİ