Lütfen size yardımcı olabileceğim bir şeyler yazın. Örneğin, nasıl abone olurum, faturamı ödemek istiyorum, su fiyatları gibi...

Aradığınız kritere ugyun içerik bulunamadı!

İSU Genel Müdürlüğü

Organizasyon




İSU YÖNETİM ŞEMASI
   
         
YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ İLHAN BAYRAM
YÖNETİM KURULU ÜYESİ AZİZ TEMİZ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ AHMET ARK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALAEDDİN ALKAÇ
DENETÇİ BEKİR GÜRE
DENETÇİ SALİH YAPRAK
     
GENEL MÜDÜR İLHAN BAYRAM
         
  İÇ DENETİM BİRİMİ BAŞKANI TUNAY BAKIR
    İÇ DENETÇİ ERGİN ABANOZ
    İÇ DENETÇİ METİN KALYONCU
    ŞUBE MÜDÜRÜ RAMAZAN KOCABIYIK
       
  1.HUKUK MÜŞAVİRİ SUAT TORLAK
      
  TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ZİKRİ ILGAR
       
  ÖZEL KALEM ŞUBE MÜDÜRÜ ABDÜL DİZMAN
    Bilgi Edinme Birimi ABDULLAH KESKİN
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (TEKNİK-YATIRIMLAR) ALAEDDİN ALKAÇ
         
  PROJELER DAİRE BAŞKANI SEMİH TURAN
    Projeler Şube Müdürü EYÜP ŞEN
    Harita Şube Müdürü MERT  KANBUR
         
  PLANLAMA, YATIRIM VE İNŞAAT DAİRE BAŞKANI CELAL DOĞAN
    İhale İşleri Şube Müdürü ALİ MERT
    Yatırım İnşaat Şube Müdürü KENAN YARALI
    Şube Müdürü İSMAİL EŞREF KÜLTÜR
         
  EMLAK VE İSTİMLAK DAİRE BAŞKANI SÜLEYMAN KARABAYIR
    Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürü ÖZKAN FİLİZ
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (TEKNİK-İŞLETMELER) ALİ  SAĞLIK
         
  İÇMESUYU VE KANALİZASYON DAİRE BAŞKANI HARUN BIÇAKÇI
    İçmesuyu ve Kanalizasyon Şube Müdürü YILMAZ  GÖRMÜŞ
    SCADA Şube Müdürü MURAT SÖNMEZ
    Şube Müdürü MUSTAFA TUNÇAY
         
    ELEKTRİK MAKİNE VE MALZEME İKMAL DAİRE BAŞKANI MEHMET ÇINAR
    Lojistik ve Ambar Hizmetleri Şube Müdürü MURAT KARAGÜZEL
    Elektrik ve Mekanik Şube Müdürü MUSTAFA SEZGİN
    Bakım Onarım Şube Müdürü İSA ZORLU
         
  BARAJLAR VE ANA İSALE HATLARI DAİRE BAŞKANI MUSTAFA EMİN TOPALOĞLU
    İsale Hatları ve Havza Koruma Şube Müdürü KERİM YAVUZ
    Şube Müdürü AHMET EYÜPREİSOĞLU
    Şube Müdürü SONER ALÇİÇEK
         
  ARITMA TESİSLERİ DAİRE BAŞKANI ÜNAL BOSTAN
    Arıtma Tesisleri Şube Müdürü ERHAN ALKAN
    Laboratuvar Şube Müdürü DİLEK KATICA
    Ruhsatlandırma ve Denetim Şube Müdürü ERHAN ALKAN
         
  İZMİT ŞUBE MÜDÜRÜ CELAL CİVELEK
  GEBZE ŞUBE MÜDÜRÜ BURAK KIZILÖZ
  KÖRFEZ ŞUBE MÜDÜRÜ MUHARREM BEKTAŞ
  KARTEPE ŞUBE MÜDÜRÜ FAHRİ ERDOĞAN
  DERİNCE ŞUBE MÜDÜRÜ SERDAR İNCE
  KARAMÜRSEL ŞUBE MÜDÜRÜ SUAT AYAZ
  GÖLCÜK ŞUBE MÜDÜRÜ MEHMET YAMAN
  KANDIRA ŞUBE MÜDÜRÜ MEDİNE CİCİ
  ÇAYIROVA ŞUBE MÜDÜRÜ ERDAL GÜLTEKİN
  DARICA ŞUBE MÜDÜRÜ FARUK NAZİK
  DİLOVASI ŞUBE MÜDÜRÜ İSMET TOPAL
  BAŞİSKELE ŞUBE MÜDÜRÜ BURHAN ZEYDAL
         
GENEL MÜDÜR YARDIMCISI (MALİ) UĞUR SUSOY
         
  MALİ HİZMETLER DAİRE BAŞKANI TAHSİN BİÇER
    Bütçe ve Muhasebe Şube Müdürü AYŞE ÇAKIR
    Tahsilat ve Finansman Şube Müdürü İBRAHİM TEMEL
         
  ABONE İŞLERİ DAİRE BAŞKANI HAKAN KÜTÜK
    Tahakkuk Kontrol Şube Müdürü AZİZ KILIÇ
    Yüksek Tüketim Şube Müdürü YAKUP KOYUN
         
  DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANI SİNAN SOKUR
    Satınalma Şube Müdürü HÜSEYİN DENİZLİ
    Destek Hizmetleri Şube Müdürü EMRAH TAŞER
         
  STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANI HASAN FİTOZ
    Stratejik Planlama ve Performans İzleme Şube Müdürü NEDİM ZORLU
         
  İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM DAİRE BAŞKANI HÜSEYİN HAKKI AKBULUT
    İnsan Kaynakları Şube Müdürü AHMET KORAY GÖKTAN
    Eğitim Şube Müdürü ALİ FAZIL DEMİR
    Sivil Savunma Uzmanı YAŞAR ÇELİK
    Tabiplik UĞUR UÇAR
         
  MÜSTERİ HİZMETLERİ VE KURUMSAL İLETİŞİM DAİRE BAŞKANI NAFİZ KIZILKAYA
    İletişim Şube Müdürü FİKRİ ALPER ENGİN
         
  BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANI İSMAİL GÜLSOY
    Bilgi İşlem Şube Müdürü ÖNER DENK
         
  ÇEVRE KORUMA DAİRE BAŞKANI MAHMUT AKYOL
 


FOTOĞRAF GALERİSİ

Waste.net Evrak Takibi Uygulamsı Mavi Bayrak Türkiye
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Tüm Hakları Saklıdır 2017© Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.